Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjo 1-oji Skaidiškių mokykloje-darželyje prasidėjo ypač šventiškai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, l. e. direktoriaus pareigas Irena Markevič, pasveikino visus, kurie šiemet pirmą kartą pravėrė mokyklos duris, ir tuos, kuriems šis rugsėjis jau ne pirmas. Aidint muzikai, į šventiškai papuoštą mokyklos kiemelį  pirmų klasių mokytojos Julija Židovainienė ir Ilona Kupcevič atlydėjo pirmokus, o tradiciškai suskambėjęs pirmas skambutis paskelbė naujų mokslo metų pradžią.

Šventę vedė pradinių klasių mokytoja Diana Krulikovska. Scenos papuošimu rūpinosi mokytojų kolektyvas.

Ši graži rudens diena išliks šviesi mokykloje, kiekvienoje klasėje, kiekvienoje šeimoje, visuose namuose, o nauji mokslo metai paskatins kūrybai ir darbui.

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Krulikovska