Meniu Uždaryti

Vaikų priėmimas

VAIKŲ PRIĖMIMAS MOKYTIS PAGAL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS

Norint užregistruoti vaiką į Vilniaus rajono savivaldybei pavaldžias ugdymo įstaigas, tą galima padaryti svetainėje www.vrsa.lt dešinėje pusėje paspaudus nuorodą Priėmimas į darželius. Tiesioginė nuoroda į registracijos sistemą: registruok.lt/vilniausraj.

Kilus klausimams, galite kreiptis į Švietimo skyriaus vyriausiąją specialistę Giedrę Vaičiūnienę, tel.+370 (5) 240 1243, el. p. giedre.vaiciuniene@vrsa.lt.

Susipažinti su centralizuoto vaikų priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašu galite čia.

MOKINIŲ PRIĖMIMAS MOKYTIS PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ

Kviečiame mokytis pagal pradinio ugdymo programą Vilniaus r. Skaidiškių mokykloje-darželyje, lietuvių arba lenkų mokomosiomis kalbomis.

Į 1 klasę priimami mokiniai, kuriems kalendoriniais metais sukanka septyneri. Jaunesni vaikai taip pat gali būti priimami, tačiau privalo prisegti prie prašymo priešmokyklinio ugdymo baigimo pažymą (arba pažymą, kad šiuo metu ugdosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ir kada numatomas priešmokyklinio ugdymo programos užbaigimas).

  • Su mokiniais dirba kvalifikuoti mokytojai, socialinis pedagogas, logopedas, psichologas, visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.
  • Siūlomos muzikos, choreografijos, teatro, sporto bei kitos neformaliojo ugdymo programos.
  • Mokiniams puikiai įrengtos klasės, valgykla, aktų ir sporto salės, informacinių technologijų klasė, biblioteka ir vaikų žaidimų aikštelė.
  • Naudojame elektroninį dienyną MANO DIENYNAS priešmokyklinio ugdymo grupėse ir 1-4 kl.
  • Patogus susisiekimas: šalia yra 12, 14 ir 16 autobusų stotelės, todėl į įstaigą galite atvykti visuomeniniu transportu arba nuosavu automobiliu, kuriam visada rasite vietą, nes šiuo metu vyksta automobilių aikštelės įrengimo darbai.

Mūsų adresas: Rudaminos g. 14, Skaidiškių k., Vilniaus r. 

Prašymai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. raštinėje (tel. 8 5 235 02 21) arba el. paštu skaidiskes@gmail.com

Reikalingi dokumentai:

Accessibility