Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir kūrybinių darbų paroda ,,Mano stebuklingas skėtis”

Spalio – lapkričio mėn. ikimokyklinio ugdymo grupių „Saulutė“, ,,Stokrotki” ir ,,Žirniukai” ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo vyresniosiomis mokytojomis Olga Macinkevičiene, Danuta Olechnovič ir Liudmila Kapūsta dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir kūrybinių darbų parodoje ,,Mano stebuklingas skėtis”.
Parodos tikslas – ugdyti, puoselėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką ir kūrybinius gebėjimus dirbant grupelėmis ar individualiai.
Manipuliavimas meninėmis priemonėmis suteikia vaikui laisvės pojūtį ir skatina sutelkti dėmesį. Meniniai užsiėmimai vysto smulkiosios motorikos įgūdžius, rankų judesių koordinavimą, taip pat pakelia vaiko pasitikėjimą savimi, kuomet jis pamato, jog kažką sukūrė savo rankomis.

Kviečiame pasigrožėti mūsų įstaigos ugdytinių kurtai stebuklingais skėčiais.

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Olga Macinkevičienė