Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių ir kūrybinių darbų virtuali fotografijų paroda „Kalėdinis žaisliukas“

Š. m. gruodžio mėn. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių „Saulutė“, ,,Biedronki“, „Pelėdžiukai” ir ,,Žirniukai“ ugdytiniai kartu su vyresniosiomis mokytojomis Olga Macinkevičiene, Irena Kozlovska , Liudmila Kapūsta ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Regina Bobrovičiene dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų virtualioje fotografijų parodoje“ Kalėdinis žaisliukas”.

Parodos tikslas – puoselėti tradicijas, ugdyti supratimą apie šv. Kalėdas, jų prasmę – teikti
kūrybinį džiaugsmą, skatinti dalyvių saviraišką ir kūrybiškumą.
Projekto įgyvendinimo metu visi supratome, kad ruošdamiesi gražiausioms žiemos šventėms, papuošti namus ar grupę galime ir nekertant medžių, neteršiant aplinkos. Šiam tikslui galime naudoti gamtines medžiagas ir antrines žaliavas bei puikiais savo rankų darbo kūrinėliais suteikti daug džiaugsmo vaikams, sau ir artimiesiems.

Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo mokytoja Olga Macinkevičienė