Projektas ,,Aš pažįstu savo kraštą”

Balandžio 19 d. Skaidiškių mokykla-darželis dalyvavo Vilniaus r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinio būrelio projekte ,,Aš pažįstu savo kraštą”, kuris vyko Maišiagalos Houvalto rūmuose. Projekte dalyvavo 16 darželių. Atsižvelgiant į visus projekto uždavinius bei tikslus, mūsų auklėtiniai šio projekto, auklėtojų ir tėvelių bendradarbiavimo dėka  turėjo galimybę artimiau susipažinti su savo gimtuoju kraštu – Skaidiškėmis.

Taikėm įvairiausius pažinimo būdus, supažindinom vaikus su mūsų gimtojo krašto istorija, būrėme šeimas bendrai veiklai besidomint savo krašto praeitimi bei dabartimi , vaikučių tėveliai aktyviai dalyvavo projekto tikslų įgyvendinime: tyrinėjo gimtąjį kraštą kartu su vaikas, lankėsi įdomiausiose vietose, rinko nuotraukas, ieškojo naudingos bei įdomios informacijos bibliotekose, dalyvavo šventiniuose renginiuose, ekskursijose, pagelbėjo vaikams su piešiniais bei kitais darbeliais gimtojo krašto  tematika, parūpino įvairiausios atributikos, kuri padėjo mums dirbant su auklėtiniais bei „klaidžiojant mūsų krašto labirintais“.

Projekto tikslas – pažinti, saugoti ir puoselėti savo krašto tradicijas ir kultūros paveldą.

Projektą koordinavo, paruošė ir pristatė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Choruža ir auklėtoja Regina Bobrovičienė.